Est Eng
Pealeht » Kasvandusest

Feretty

Tegeleme sinist ja lillat värvi Briti lühikarvaliste kasside aretusega. Meie kasvandus sai alguse suurest armastusest selle tõu vastu. Britlased on seltskondlikud, hellad ja truud kassid, kes hoiavad lapsi ja andestavad nende väntsutamise. Kasvandusest on alati võimalik saada loomaarsti abi ja nõu kassi pidamise, toitmise ja hooldamise kohta.

Briti lühikarvaliste kasvandus „Feretty”                                 

Meie kasvandus sai alguse suurest armastusest Briti lühikarvalise tõu vastu. Tegeleme aretusega, sest see toob meile rõõmu. Omada kodus briti lühikarvalist kassi on täielik nauding. Need on ainsad kassid, kes oskavad naeratada.  Nende armastus on avameelne ja omakasupüüdmatu.

Kasvandus „Feretty“ tegeleb sinist ja lillat värvi  Briti lühikarvaliste kasside aretusega. Kasvandus on registreeritud Eesti Kassikasvatajate Liidu FELIX`is 30. märtsil 2004.a. ja Federation Internationale Feline e. FIFEs 01.04.2004.a. Kasvanduse omanik on Olga Vassiljev ning alates 2009 aastast on koostööpartneriks Laura Muuga.
Prioriteediks kasvanduse töös on terved järglased suurepärase iseloomu, välimuse ja värviga, samuti tõu säilitamine ja arendamine. Aretamises osalevad ainult need kassid, kes on läbinud rahvusvahelised näitused. Aretuses kasutatakse 100% briti lühikarvalisi kasse tuntud Euroopa kasvanduste liinidelt.
Meie kassipojad on kasvatatud suure armastusega. Me aitame neil ilmale tulla, kasvatame, mängime nendega ja armastame kõiki valimata, sellepärast ei ole meil ükskõik kelle kätte me kassipoegi müüme. Meie kassid elavad meiega koos majas, mitte puuris ega eraldi ruumis.

Oma küsimustega võite alati pöörduda meie poole. Vastame hea meelega.